S. Główna 6-latki w szkole MEN KO RCRE G. Świerczów SPK kino Helios MKiDN Teatr Lalki Edukacja Styczeń 27 2015 11:18:57
.
kontakt
Obchody 50-lecia szkoły


Nawigacja
Dokumenty szkoły
Ważne informacje
Kadra Pedagogiczna
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Wydarzenia
Nasze obserwacje
Archiwum
Szukaj
kontakt
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Podręczniki 2014/2015Bierzemy udział

Cytaty
X-Steel - Wait
Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość? A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło? George Bernard Shaw

Ogłoszenie

     Szkoła Podstawowa im. Ostapa Dłuskiego w Dąbrowie organizuje spotkanie z okazji 50-lecia naszej szkoły w dniu 30 maja 2015 r.

     W związku z tym prosimy wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie o potwierdzenie swojej obecności poprzez wpłatę „wpisowego” w kwocie 50 zł (obiad, okolicznościowa broszura, identyfikatory, zabawa taneczna) na konto Rady Rodziców przy    SP w Dąbrowie, ul. Parkowa 4, 46-112 Świerczów, nr: 53 8890 1024 0016 0847 4003 0003  lub w sekretariacie szkoły do końca stycznia 2015 r.

     Zwracamy się z prośbą do absolwentów o wypożyczenie wszelkich pamiątek z okresu pobytu w naszej szkole, np.  zdjęcia, albumy, dyplomy itp.

       Dodatkowe informacje dotyczące organizacji festynu można będzie sukcesywnie uzyskiwać w sekretariacie szkoły lub telefonicznie 77 4194620 oraz na stronie internetowej szkoły www.spdabrowan.vgh.pl i na portalach społecznościowych (Nasza Klasa, Facebook).

         Pamiętajcie! O powodzeniu naszej imprezy zadecyduje Wasza obecność i zaangażowanie. Liczymy na Was!

 

                                                                                                          Komitet Organizacyjny

Andrzejki 2014

27 listopada 2014 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w Szkole Podstawowej  w Dąbrowie zabawę andrzejkową dla kl. I – III oraz kl. IV – VI. Były zabawy i tańce. Część uczniów z klas młodszych przebrała się w oryginalne stroje, co uatrakcyjniło całą imprezę. Każdy uczestnik mógł popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi podczas trwającej dyskoteki. Lecz nie należy zapominać, że zgodnie z tradycjami andrzejkowymi SU prowadził, również różnego rodzaju wróżby np "numerologia", "gra w kolory", "karteczki z marzeniami" i wiele innych.

      Zabawa upłynęła więc w radosnym, andrzejkowym nastroju, a kolejne Andrzejki już za rok :) .

Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

„Życzliwość jest jak bumerang, zawsze powraca”

  1.             21 listopada 2014r. po raz drugi w Szkole Podstawowej w Dąbrowie zorganizowany został „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Organizatorem tego dnia byli członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy postarali się, aby dzień ten był wyjątkowy.
Co u pierwszaków ?

   Na pewno ciekawi Was, co słychać u pierwszaków w Dąbrowie? Wszyscy zapewne wiedzą, że korzystamy z darmowych podręczników, w szkole dzieje się dużo ciekawych rzeczy i byłoby extra, gdyby nie to, że niektórzy mają skrócone dzieciństwo, bo musieli przyjść do szkoły jako 6-latki.

W naszej klasie jest 17 uczniów, dziewięciu 7-latków i ośmiu 6-latków. Tworzymy niezłą rodzinkę, prawda?

Święto Niepodległości 2014 r.

    Wszyscy dziś żyjemy w niepodległej Polsce. Jest to tak oczywiste, że na co dzień wcale o tym nie myślimy.

Święto Pieczonego Ziemniaka 2014

 

27 września 2014 roku to dzień , który zapisał się szczególnie w kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej w Dąbrowie. Z inicjatywy Rady Rodziców, Dyrekcji i Grona Pedagogicznego szkoły zorganizowano trzecie już „Święto pieczonego ziemniaka”.

15 X Obchody Światowego Dnia Mycia Rąk

W nowym roku szkolnym nasza szkoła postawiła w szczególności na profilaktykę, zwłaszcza profilaktykę dotyczącą zdrowia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował w dn. 15 X 2014 roku obchody Światowego Dnia Mycia Rąk. Przy współpracy z ...

Dzień Chłopaka w klasie V

30 września dziewczęta z klasy piątej zorganizowały przyjęcie- niespodziankę dla „swoich” chłopaków.  Dzień rozpoczął się  od przepysznej szarlotki...

„Sprzątanie świata” w Dąbrowie

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, jak co roku, również tym razem przyłączyła się do tej wspaniałej akcji na rzecz środowiska...

Dzień chłopaka 2014

        Nowo wybrany Samorząd Uczniowski wziął się do pracy i już 1 października zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka, w której licznie uczestniczyli uczniowie klas IV – VI. Podczas zabawy chłopcy mieli możliwość wykazania się  w różnych konkursach.

Strona 1 z 2 1 2 >

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie