S. Główna MEN KO RCRE G. Świerczów SPK Teatr Lalki Edukacja E-podręczniki Grudzień 18 2018 11:48:37
.
Cool Blue Outer Glow Pointer
kontakt
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 111
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Emi
Nawigacja
Dokumenty szkoły
Ważne informacje
Kadra Pedagogiczna
Rada Rodziców
Archiwum
Szukaj
kontakt
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Język niemiecki

Bierzemy udziałCytaty
X-Steel - Wait
"Nie próbuj być lepszy od innych, ale nigdy nie ustawaj w staraniach, by być najlepszym, jak możesz."
John Wooden

Dąbróweczki w Namysłowie

12 grudnia 2014 r. Dąbróweczki wystąpiły w MDK w Namysłowie na spotkaniu nauczycieli – związkowców z całego powiatu. Tancerze zatańczyli wiązankę tańców sądeckich, złożyli życzenia po góralsku oraz zaśpiewali kolędę. Gromkie brawa i uśmiechy na twarzach świadczyły o tym, że występ się podobał. Dowodem na to był koszyk cukierków podarowany dzieciom przez prezesa ZNP.

                                                                                        Zofia Adamczyk

Spotkanie z leśnikiem

Dnia 1 grudnia 2014 r. Szkołę Podstawową w Dąbrowie odwiedziła pani leśnik Małgorzata Lizurej. Spotkała się z młodszymi dziećmi, aby przybliżyć im zawód leśnika oraz ze starszą grupą, gdzie rozmowa była nt „Zagrożeń lasu”.

W miłej atmosferze szybko upłynął czas. Dzieci przygotowały dla wszystkich pracowników Nadleśnictwa Namysłów laurkę z podziękowaniami za ciężką i odpowiedzialną pracę oraz zaśpiewały piosenkę „Rodzina leśnika”.

Andrzejki 2014

27 listopada 2014 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w Szkole Podstawowej  w Dąbrowie zabawę andrzejkową dla kl. I – III oraz kl. IV – VI. Były zabawy i tańce. Część uczniów z klas młodszych przebrała się w oryginalne stroje, co uatrakcyjniło całą imprezę. Każdy uczestnik mógł popisać się swoimi umiejętnościami tanecznymi podczas trwającej dyskoteki. Lecz nie należy zapominać, że zgodnie z tradycjami andrzejkowymi SU prowadził, również różnego rodzaju wróżby np "numerologia", "gra w kolory", "karteczki z marzeniami" i wiele innych.

      Zabawa upłynęła więc w radosnym, andrzejkowym nastroju, a kolejne Andrzejki już za rok :) .

Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!"

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

„Życzliwość jest jak bumerang, zawsze powraca”

           21 listopada 2014r. po raz drugi w Szkole Podstawowej w Dąbrowie zorganizowany został „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. Organizatorem tego dnia byli członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, którzy postarali się, aby dzień ten był wyjątkowy.

Co u pierwszaków ?

   Na pewno ciekawi Was, co słychać u pierwszaków w Dąbrowie? Wszyscy zapewne wiedzą, że korzystamy z darmowych podręczników, w szkole dzieje się dużo ciekawych rzeczy i byłoby extra, gdyby nie to, że niektórzy mają skrócone dzieciństwo, bo musieli przyjść do szkoły jako 6-latki.

W naszej klasie jest 17 uczniów, dziewięciu 7-latków i ośmiu 6-latków. Tworzymy niezłą rodzinkę, prawda?

Święto Niepodległości 2014 r.

    Wszyscy dziś żyjemy w niepodległej Polsce. Jest to tak oczywiste, że na co dzień wcale o tym nie myślimy.

Święto Pieczonego Ziemniaka 2014

 

27 września 2014 roku to dzień , który zapisał się szczególnie w kalendarzu imprez Szkoły Podstawowej w Dąbrowie. Z inicjatywy Rady Rodziców, Dyrekcji i Grona Pedagogicznego szkoły zorganizowano trzecie już „Święto pieczonego ziemniaka”.

15 X Obchody Światowego Dnia Mycia Rąk

W nowym roku szkolnym nasza szkoła postawiła w szczególności na profilaktykę, zwłaszcza profilaktykę dotyczącą zdrowia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował w dn. 15 X 2014 roku obchody Światowego Dnia Mycia Rąk. Przy współpracy z ...

Dzień Chłopaka w klasie V

30 września dziewczęta z klasy piątej zorganizowały przyjęcie- niespodziankę dla „swoich” chłopaków.  Dzień rozpoczął się  od przepysznej szarlotki...

„Sprzątanie świata” w Dąbrowie

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, jak co roku, również tym razem przyłączyła się do tej wspaniałej akcji na rzecz środowiska...

Strona 12 z 13 << < 9 10 11 12 13 >

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu