Witamy nowy rok szkolny
Dodane przez admin dnia Październik 17 2017 19:01:32

Po beztroskich, spokojnych i udanych wakacjach wróciliśmy w pełnym składzie do szkoły. Uczniowie radośnie, z okrzykami, witali się nawzajem. Na korytarzach mijały nas opalone, uśmiechnięte buzie. O kilka centymetrów wyżsi, wypoczęci uczniowie zadawali sobie pytania: Jaki będzie ten rok? Co będziemy robić? Jakie atrakcje nas czekają?

Tradycyjnym zwyczajem, uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dyrektor szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice przywitali nowych uczniów. 14 -tu nieco wystraszonych ale dzielnych pierwszaków rozpoczęło naukę .

Kiedy ponad 100-tka uczniów odśpiewała głośno hymn państwowy poczuliśmy ważność tego wydarzenia i zdaliśmy sobie sprawę z odpowiedzialności za to, żeby ten kolejny rok był dla wszystkich udany. Miłą niespodzianką dla wszystkich okazały się nowe urządzenia  TIK – komputery stacjonarne i przenośne, tablice multimedialne z projektorami i drobny sprzęt do dokumentowania różnych wydarzeń z życia szkoły. Cały ten sprzęt z pewnością będzie pomocny w przekazywaniu i zdobywaniu wiedzy oraz umiejętności. Bardzo się z tego cieszymy i jednocześnie jesteśmy pewni, że nowy rok szkolny będzie dla wszystkich udany!